KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14785053
nr 1478 5053
Johan Lundgren
(1920-1989), Sverige
Signerad, 56x74 cm, yttermått inklusive ram: 59x78 hästskoning, akvarell
Johan Lundgren, svensk målare född 1920, död 1989.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 4 juli 2022
kl 18:40:45
1.500 kr
2.200 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
- Klassiska